zjentek

nevím jestli už jsem se na to neptal, ale ..může se jíst kyselej okurek s kečupem?

Doplňuji:
Luxx: myslel jsem samotnou vokurku močenou v kečupu ..bez příloh

Nejlepší odpověď
klumprt

§ 523 trestního zákoníku:
(1) Kdo sobě nebo jinému opatří, předá, prodá, doveze, vyveze, nebo jiným způsobem získá kyselý okurek potřísněný kečupem, bude potrestán odnětím svobody až na 2 roky, nebo zákazem činnosti.
(2) Kdo se činu uvedeného v odstavci1 dopustí na osobě mladší 15 let, bude potrestán odnětím svobody v délce 2 až 5 let.
(3) Kdo činem uvedeným v odstavci 1 způsobí jinému smrt, bude potrestán odnětím svobody v délce 5 až 12 let.
(4) Příprava je trestná.
Doplňuji:
Ale konzumace samotná není trestná.

Další odpovědi
dejavu

Může, ale jedině na Moravě, v ostatních částech republiky je to okurka. :)

carpediem

Coby nemohl, může, max se z toho po… no však víš co:-ooo
Doplňuji:
Klumprte, tak to je na jasnou nominaci:-)))))

Luxx

když dělám chleba ve vajíčku, tak ho pak natřu hořčicí nebo tatarkou nebo kečupem, na to dám cibuli na kolečka a kyselý okurek na plátky… a zatím mi z toho nic nebylo ;)
Doplňuji:
zjentek: tak to potom těžko říct.. zkus to a pak dej vědět, jak to dopadlo ;)

Emefej

Proti gustu…

anonym

Okurky jsou lepší zamíchané v krupicové kaši nebo taky jablko s tatarkou je kosher.

zjentek

dejavu neser