pariskiki

nevim jak to delam ale poznam kdyz nekdo lze,predstira se nebo necoskryva i poznam na1 pohled jakyten clovek je.6smysl?

Odpovědi
žolik

Ano je to šestý smysl,tím to jsou ženy,říka se mají filipa,odhadnout lidí je umění,něco existuje o čem nevíme.

Zdroj: žolík

led

Kedže je to v astronómii, odpoviem:
Je ešte veľa neznámeho vo hviezdách. Šiesty zmysel patrí medzi to X.
Vo vašom prípade ide zjavne o cítenie človeka.

anonym

Mozna se jen vice vsimate jak se clovek pri mluveni chova. I to hodne napovi. -iv-

tuan4

Kdybys měla tak fenomenální schopnost,tak by tě zaměstnala kdejaká pojišťovna či banka.
O personálních agenturách ani nemluvě!
Čili,plácáš nesmysly.
V obecné rovině je člověk s životní zkušeností schopen NĚKTERÉ nedůvěryhodné lidi identifikovat,ale TAKHLE KATEGORICKY,jako to tvrdíš ty,to ŽÁDNÝ psycholog či psychiatr nedokáže.
A to,narozdíl od tebe jsou profíci!