nikolka-101

Nevím jak si zýskat lásku?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zýskat ji nelze,ale získat ano.Choď mezi lidi,sedět v koutě se nevyplácí!

Další odpovědi
annas

Podívat se třebna na další rady. Někdy dá láska na sebe čekat, jindy se objeví, i když to nečekáme …

Odkaz uvedl v diskuzi Ten…
http://www.od­povedi.cz

quentos

to já taky ne, proto jsem zatím celej život na ocet a šedivím z toho, ale reprodukuju, co bylo řečeno mně – nechat to plavat a ona si Tě najde sama. Když budem tlačit na pilu, akorát se od nás bude vzdalovat.

Jeden moudrý člověk kdysi řekl – „přátelství se musí hledat, láska přichází sama.“

DDarent

lásku si nejlépe získáte přalátelsrvím a společnýmy zájmy....... já sem znal holku která by docela ,,šla'' ale když sem zjistil že ani nemá facebook a neví co je to windows, tak mě popad takovej záchvat smíchu že sem se málem po…l smíchy!!!!! já třeba hledam holku která aspoň ví co je to HDD!!! velké věci se nedějí najednou ale časem. ( sice nevim v jakym filmu sem tuten citát slyšel ale to je jedno...... myslim že v SGC od kamerona mychla) jestli víte co je Android 3.1 honeycomb mohli bysme se seznámit…

gnosis

me k te moji zadne internetove moudra nepomohly. bud sva, chod s prateli ven.