poa.li

Nevím, jak se zozhodnout. Neznáte nějaký obecný klíč? Díky..

Nejlepší odpověď
anonym

Enyky,benyky..

Další odpovědi
chudst

Jednoduche: zvol si vsechna pro a proti u obou veci, u kterych se rozhodujes. V pripade, ze je ti to skutecne jedno a jen nevis, pak si bud prizvi nekoho na pomoc a dej na jeho radu nebo si proste hod korunou.

Drap

Hoď si korunou, trhej okvětní lístky nějaké kytk, a nebo si jen vyber to menší zlo.y

dědapetr

ínsting a pocit s ruzumem

tom004

První rozhodnutí máte za sebou. Rozhodl jste se položit otázku. Tak v tom rozhodování pokračujte.