Avatar uživatele
sunflower71

Nevim jak se bude můj pes chovat k ostatním…?

Bydleli jsme ve městě a tam jsme potkávali psi v psím parku a nikdy nedošlo k problémům ani vůči lidem. Pak jsme se přestěhovali na vesnici a psi nepotkáváme takže nevim jak by reagoval při pořízení dalšího pejska o kterém zatím jen uvažuji. Jen chci dodat že je to hodně aktivní pes, není kastrovaný, jako štěně byl v začátcích občas lehce agresivní (nebylo to při hře), je hodně fixovaný na rodinu (8-leté dítě) a hlavně na mě(brání mě pokud si myslí že mi někdo chce ublížit a to i před ostatními členy rodiny), je zvyklý na kočky (máme 3), přes plot na ostatní psy štěká, k návštěvy nadšeně vítá ale občas zavrčí a cení zuby ale ve déle než cca 5 vteřin a zdá že bezdůvodně proto je pod stálým dohledem pokud je s cizími lidmi, kamarádku jednou kousl když ho držela na vodítku na lavičce před sebou (nezaregistrovala že pozorně koukal před sebe a vrčel, myslím že ho chtěla pohladit ale nejsem si jistá)
Kde myslíte že je problém? Děkuji.
Doplňuji:
Chci se ještě zeptat mohlo to být že jak jsem se později dozvěděla kamarádka nemá moc ráda psi a docela se jich bojí (v dětství ji pokousal pes jejich známých v oblasti obličeje…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3295 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

podľa vášho popisu je to pes vhodný na odstránenie (doslova).
psa, ktorý pokúše človeka, treba utratiť.

;-Q

je to môj názor, tak sa potom nerozčuľujte.
zo zákona ste zodpovedný za výčiny svojho psa, takže to vyzerá, že časom určite budete mať problémy.
tým pádom ďalšieho psa nedoporučujem, a to už nikdy – lebo evidentne jeho výcvik nezvládate.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud pořídíš štěně, tak nebude žádný problém. Každý, alespoň trochu normální pes štěněti neublíží. Mezi tím si na sebe zvyknou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jak si psa vychováte,tak takového ho máte,pes je obrazem povahy člověka.
Doplňuji:
Měl jsem několik psů.různých ras a nikdy žádný problém.Psi byli všichni cvičeni.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek