Sirifan

Nevím co v životě

Ahoj :) Mám takový problém, moji přátelé a vrstevníci pořád chodí někam na party, pít někdy i fetovat. Mě rodiče na párty nepustí, pil bych max malinko a fetovat to nikdy! Problém je v tom že kvůli tomu že nikam nechodím jsem ztratil v podstatě všechny přátele, nemám se komu svěřit s problémy, nemám s kým jít ven, nezbyl mi fakt nikdo a nikde mě něchtějí. Už mě v životě přestává bavit že lepší je ten kdo chlastá a fetuje. A holky jdou radši za takovým klukem než za nějakým hodným. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ty si ztratil všechny přátele? No tak děkuji pěkně, mít za přátelé lidi co fetují, to bych vážně nechtěla.
Buď rád, že si je ztratil, najdi si nějaké normální přátelé, kteří nefetují, potom tě s nimi třeba rodiče na party pustí. Já bych své dítě také s feťákama nikde nepustila.
Doplňuji:
Pokud se na tebe vybodne někdo jenom proto, že tě rodiče nepouští na party, tak to opravdu není přítel. Přítel by si na tebe udělal čas, v době, kdy by tě rodiče pustili ven.

Opravdu si o přátelé nepřišel. Poohlédni se po někom, kdo má i jiné zájmy, než jen chodit na party.

Další odpovědi
anonym

Najdi si v současném***) životě jinou ´hodnotu´, než holky, párty, chlast…*)
Najdi si koníčka – libovolnýho, jde o to, aby tě bavil – sport, techniku, balet – kdovíco – (já třeba ´lituju´, že jsem ´nikdy neměl čas´ na modelařinu**).
___
*) časem zjistíš, že člověk, který umí víc, než fetovat, chlastat a ´pařit´, je jednak pro své okolí velmi zajímavý a druhak – už z ´titulu´ zájmu, nemá problém nalézt přátele a známé (a holky)
**) a tanec – ale toho nelituju, raději tančící pozoruju, než abych se zapojil
***) pár měsíců či let to ´vydrž´ – vydrželi to ´všichni´
😉

mata_CZ

Čekej,všechno se jednou obrátí k tobě.Feťákům odejdou jednou plíce,jako kuákům,ty ale budeš v poho.Snaž se a nevzdávej to,hledej si kámoše!Musí být jeden co je podobný jako ty,a sním tě máma pustí! Protože bude vědět,že on taky nefetuje,Buď trpělivější!
Doplňuji:
s ním (napsal jsem to špatně)

Cooldan456

Počkat......... mě se děje uplně to stejné
Doplňuji:
Ale určitě musíš mít aspoň dva nebo jednoho kámoše ne já mám dva :D ☹

marci1

Vzmuž se konečně a nestěžuj si pořád ! 🙂 Buď takový jaký jsi, vše se změní. Mysli pozitivně.
Už jsme Ti odpovídali : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/hrouti-se-mi-zivot-co-delat

zjentek

vydrž to ..už jsi snad někdy z historie slyšel, že by společnost věšela, upalovala nebo jinak zabíjela hlupáky a budižkničemy? A ty holky ať jdou za svým snem, jako chlap to stejně neovlivňuješ :o

rigormortis

A co by jsi chtěl dělat?
S kým by jsi se chtěl kamarádit?

huxa

Nejdřív píšeš, že tvoji přátelé chodí chlastat a potom píšeš, že nemáš žádné přátelé.
Holky nechcou hodného, ufňukaného, nesebejistého kluka, tak to bylo a je a nejspíše i minimálně pár let bude.
Jestli je dle tebe lepší ten, co chlastá a fetuje, začni chlastat a fetovat, ne?

Kelt

Přátele si vybíráme, ale příbuzné jsou daní. Vadí ti, že tví „Přátelé“ pijí a fetují? Nechceš dosáhnout něco víc? Co to je, fetovat a pít? Co Ti to přinese? Zkus dělat nějaký sport, nebo si najdi nějaký kroužek, dělej něco, co tě baví. Pak si najdeš člověka, který má stejné zájmy trochu na vyšší úrovni. A budeš si s ním více rozumět. Copak takový opilý člověk v hospodě Tě vyslechne, ale nepomůže Ti. Jak to, že tě nikde nechtějí. Kolik máš roků? Neříkej, že nic neumíš a že tě nic nebaví. A jak si dospěl k těm závěrům, že holky jsou za feťákem, než za hodným. Možná některé, ale ne všechny. Je třeba takovou hledat. Ale ve společnosti chlastajících a fetujících, ji nenajdeš. Když skočíš do vody, budeš mokrý. Ve společnosti feťáků a chlastajícich nenajdeš slušnou holku, nebo člověka, který by danou věc odsuzoval, připadá mu to normální. Hledejte a naleznete. Když chceš někam jít, musíš si najít dveře a otevřít je. Když hledáš dveře tam , kde nejsou, nemůžeš se nikam dostat a zůstáváš uzavřený. Máš přece na výběr, kam půjdeš, co budeš dělat a s kým se budeš bavit. A někdy jsou situace, že člověk opravdu neví, co dělat. Čím bys chtěl být? Představ si, že život je cesta. Občas se zastavíš, s někým si popovídáš a pak jdeš dál. Nevíš, kam se dostaneš a kdy, ale všechno má svůj účel a význam. Můžeš se začít litovat, nebo se rozhodneš, že se na něco zaměříš. Dej si nějaký ušlechtilý cíl, určitě tě něco baví, tak se tomu věnuj.
Každá cesta i ta nejdelší, začíná prvním krokem. A ten můžeš udělat hned.