Nevim co to je

Ale posledni dobou asi 5 mesicu mne prepadava pres den silna unava a to takova ,ze musim vseho nechat a jit spat,je to jak utok na telo.Kdyz se vyspim jsem par hodin v pohode.Pripadam si lina,ale neni to tak,chci se tomu branit no zatim jsem nenasla zpusob jak.Lekar mi tvrdi ze to je chvilove a ze to prejde,at si najdu nejakou aktivitu atd.V praci jsem cila,chodim plavat i do prirody a presto se tak deje.Jak mam nabyt zpatky energii.Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Možná tzv. „jarní únava“.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že to jarní únava není, když tento stav trvá cca 5 měsíců. Já to mám také už cca 1 rok a k lékaři se chystám, ale říkám si, aby mě nebyhodil, že to je prkotina. V noci spím do rána bez budáku 8 hodin, a v pledne mi padají víčka. Usnu i skroucená na židli.

BEAES

Možná jde o následek přechozené, nevyléčené nemoci.......do­poručovala bych jít na odběr krve.

Zlatomuska

Jedná se spíse o spatnou zivotosprávu, zkuste si precíst clánek viz následující odkaz. JInak pomůze i zensen v potravinových doplncích, nejlepe prírodních, které nezatězují organizmus-napr. na www.zdraviplus.cz

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/158144-zahadna-unava-z-nevhodneho-jidla.html

Gabilka

Tohle mám také cca od října, listopadu. Přijdu do práce vyspalá, ale kolem dopoledne padám hubou na stůl :D
V práci to má dost lidí a taky jsme tu řešili, zda je to tím počasím…