Avatar uživatele
anonym

Nevim co to je

Ale posledni dobou asi 5 mesicu mne prepadava pres den silna unava a to takova ,ze musim vseho nechat a jit spat,je to jak utok na telo.Kdyz se vyspim jsem par hodin v pohode.Pripadam si lina,ale neni to tak,chci se tomu branit no zatim jsem nenasla zpusob jak.Lekar mi tvrdi ze to je chvilove a ze to prejde,at si najdu nejakou aktivitu atd.V praci jsem cila,chodim plavat i do prirody a presto se tak deje.Jak mam nabyt zpatky energii.Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Možná tzv. „jarní únava“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že to jarní únava není, když tento stav trvá cca 5 měsíců. Já to mám také už cca 1 rok a k lékaři se chystám, ale říkám si, aby mě nebyhodil, že to je prkotina. V noci spím do rána bez budáku 8 hodin, a v pledne mi padají víčka. Usnu i skroucená na židli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Možná jde o následek přechozené, nevyléčené nemoci.......do­poručovala bych jít na odběr krve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

Jedná se spíse o spatnou zivotosprávu, zkuste si precíst clánek viz následující odkaz. JInak pomůze i zensen v potravinových doplncích, nejlepe prírodních, které nezatězují organizmus-napr. na www.zdraviplus.cz

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/158144-zahadna-unava-z-nevhodneho-jidla.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Tohle mám také cca od října, listopadu. Přijdu do práce vyspalá, ale kolem dopoledne padám hubou na stůl :D
V práci to má dost lidí a taky jsme tu řešili, zda je to tím počasím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek