Nevím, co si mám vzít na třídní koncert!

Zítra máme třídní koncert ve zpěvu, budu zpívat, je mi 13. Ale včera jsme byli v cityparku v jihlavě, že si koupím nějaké šaty, ale nikde nic!!!!! Vůbec nikde neměli žádné alespoň trochu „šaty“ . a já přitom žádné šaty nemám, nevím, co si mám vzít, paní učitelka řekla že jak do divadla, ale tam já nechodím. A mám sice sukně ale nic nemohu sladit, vůbec nevím jak dál!!! Poraďte prosím :'(

ps: spěchá !!

Odpovědi
Lucijej

No těžko radit, když nevím, co máš k dispozici.
Ale když nemůžeš nic sladit se sukní, tak zkus kahoty – černé společenské.
Nebo zkus kamarádku, jestli by ti na zítra nemohla něco půjčit.

isteron

Biela blúzka bude sedietˇ ku všetkému.

marci1

Tmavší sukni a bílou halenku. Bílá je vždy slavnostní.