matymaty

Nevím, co s tím?

Dobrý den,koupil jsem v roce 2008 auto,ale nejsem si jistý,jestli bazar odhlásil původního majitele..Platím pojistku,mám vše u sebe,ale auto se stále napsáno na původního majitele.Ten je napsán v techničáku.Au­tobazar už neexistuje,jak to mám vyřešit,abych mohl auto přepsat na sebe a vyhnout se EKOdani?Nebo popřípadě prodat?
Doplňuji:
je to zmatený

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Máš-li velký TP, tak tam musí být záznam. TP je rozdělen na dvě části. Velká a malá. Do té malé se napíše tkz. polopřevod, kde se uvede tvoje jméno a pak už jen zajdeš na dopravku a oni tě zapíší do té velké části.
Pokud to tam není, nic nebylo uděláno. Nijak bych to neřešil. Jask už jsem říkal, vše by šlo na původního majitele.

Při prodeji bych se dohodnul, že prodáváš tak jak to je. sice s papírama, ale bez majitele-tedy furt jen toho původního. víc bych to neřešil. Přepis bych nedělal.

Jak to tak vidím, jediný kdo je tu zmatený jste vy (omlouvám se), ale nejste li uveden ve velkém TP, nebylo vozidlo odhlášeno. Nevím co furt řešíte, buďte rád. Cokoli uděláte jde na původního majitele. On by se měl starat!!! Jinak je lidově řečeno v pr… Pokud nebudete platit ani tu pojistku, kancelář pojistitelů to spočítá jemu a ne vám. Pokud vás změří jak jedete 150, tak on bude vysvětlovat a ne vy. Pokud natankujete s kapucí na hlavě a ujedete, bude policie honit jeho a ne vás.
Ještě furt je to zmatený???