Sirifan

Nevím co pořádného dělat?

Ahoj, mám takový dá se říct i problém. Poslední dobou jsem hrozně v nervu. Dovolte mi vysvětlit důvody. Přes Léto hrozně rád jezdím na BMX kole, ten sport mě neuveřitelně naplňuje když jezdím jsem hrozně v pohodě a v klidu. S tím spojení jsou i přátelé vždycky jezdíme v partě, kopec srandy, prostě pohoda. Ale teĎ začal podzim pořád jen prší na kolo se nedostanu a kámoše v podstatě nevidím. Za další začala škola ta mě samozdřejmě nebaví ale dělám co se dá. A ten největší důvod asi. Je to že když se nevídám s klukama z kola nemám kolem sebe nikoho, nikoho s kým bych pokecal užil si nějakou srandu a tak. Pořád jen sedím doma a koukám do počítače :( Jediný lidi který kolem sebe mám jsou s prominutím zasraný fetky který by jen hulili,kouřili a chlastali. Jenže s těma já být nechci když tak jen minimálně. Poradíte mi někdo co se dá takhle dělat nějaká zábava pro dlouhý chvíle. Já už si ani nedokážu najít nový přátele :/

Odpovědi
anonym

Ahoj, chápu tě, skus si najít nějakej koníček, něco co by tě bavilo kromě počítače, máš surozence? Pokus ano, víc se mu věnuj, chod s ním ven. Ze třídy nějaký kamarády nemáš?
Do kolikáté chodíš třídy? Pokud do 8 nebo 9. soustřed se na školu a víc se už, aby ses dostal na dobrou školu :)
Nemůeš napsat těm kámošům z kol, že byste se sešli uu někoho doma a třeba hráli hry nebo tak? Jestli chceš, můžeme s pokecat třeba ořes facebook :)

anonym

Nechápu, chceš říct, že vážně není nic, co by tě krom kola ještě na tomhle světě zajímalo? To nemyslíš vážně, že ne? Já teda nevím, kolik ti je, ale možná by to spravila posilovna, tam se vyvztekáš a třeba tě napadnou i jiný sporty a pak už jen nějaká slečna, ale nesmíš jí hned začít tlačit do hlavy, že myslíš jen na kolo 🙂

zjentek

tak zkus něco hlubšího, než smyslový požitek. Štěstím budeš jen zářit ..jenže to bude bohužel bez přátel. Proč bez přátel? Pro vysvětlenou zkus to „něco hlubšího“