filda01

Nevím co mám dělat – jsem feťák?

Teď přes prázdniny chodím na brigádu, ale zítra nejsou rodiče doma a já té práce 12 hod. denně mám už po krk. Chtěl bych si udělat volno, jít ven s kámošem, pokecat apod. A pak k večeru si vzít nějaký prášky na spaní ( né kvůli spaní, ale kvůli halucinacím doprovázejících). Dřív, asi před půl rokem jsem si takhle ulevil, bylo to maso, naprostý uvolnění, zdálo se mi, že klávesnice je velká apod. Fakt hustý, já nejsem feťák, jen si prostě chci ulevit na chvíli od reality. Nejsem žádný alkoholik, ani na něčem jiném závislí, ani na tomhle, prostě pohoda klídek. Ani nejsem žádný člověk co propadá ( mám vyznamenání ) .. jen by mě zajímal prosím váš názor, popřípadě zkušenosti.
Už jsem takovejhle výlet udělal celkem 3×. ..

  • Děkuji mockrát všem co odepíšou :)

Nejlepší odpověď
mojitek

jseš na dobrý cestě se tím feťákem stát-to teda gratuluju.Jak myslíš že ti fetaci začínali? Přeber si to…zdarec

Další odpovědi
anonym

Buď rozumnej a žádný prášky neber,strašně ti to škodí,
raději si dej pivko s kámošem a budeš mít čistou hlavu.
Snad tě něco trápí,že se uchyluješ k takovým blbostem jako jsou prášky.
Povstaň a žij normálně jako člověk.

Drap

Na takové ptákoviny radfěji co nejdříve zapomeň a relaxuj nějak jinak. Třeba film, knížka, nebo něco vyráběj, běž se projít do lesa a tak.

Mirdas

Chcete si ulevit od reality ?
Tak sportujte, nebo si najděte jiného koníčka.
S práškama brzo na skutečnou realitu života toho nejtvrdšího zrna narazíte a celý svůj život tím odepíšete.
Bohužel na to doplatí i lidi ve vašem okolí kteří vás mají SKUTEČNĚ rádi.

marci1

Chceš být záchranářem, je Ti 14 let. Chceš v životě něco dokázat, dělat to, co Tě bude bavit, mít šťastnou a spokojenou rodinu, děti ? Pak s tímhle ihned přestaň. Později z toho již nelze vycouvat.Vypěstoval by sis návyk a zničil by sis celý život.
A nejen sobě, ale všem, kteří Tě mají rádi. ☹

klumprt

Ulevit si od reality… Realitu si můžeš vytvářet tak, aby ti líp vyhovovala a nemusel sis od ní ulevovat. Je to asi těžší, než sežrat prášek nebo něco vyhulit. Ale tímhle, cos popsal, začaly tisíce lidí, a skončily tak, že jejich realita je taková, že nemají šanci ani na tu pitomou brigádu a rodiče je dávno vyhodili z baráku. Někteří mají za sebou kriminál a dost jich tam má našlápnuto.
Pár takových jsem osobně potkal.
Takže doporučuju spíš pracovat na té realitě, než od ní utíkat.

anonym

Najdi si babu

zjentek

ta euforie se dá navodit i v bdělým stavu ..chce to trénink, svou roli tam hraje pocit štěstí

tencosepta

No a takhle začíná závislost na drogách…