qwert7

Nevím co dělat…

Chtěl bych mít tak samo vlasy file:///C:/User­s/Bockovi/Des­ktop/Uces.jpg ale nevim zda je to odbarvené nebo nabarvené…Díky moc za odpovědi
Doplňuji:
Omlouvam se…uz by to melo byt v poradku http://imageshac­k.us/photo/my-images/194/uces­f.jpg/

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to světlé je odbarvené a červené nabarvené…ale pěkně jsem se lekla :D:D:D

Další odpovědi
terry

Je to jak píše hanulka.
Vlasy odbarvené a pak část nabarvená na červeno.

Damiana

Podle mne jsou odbarvené na blond (zesvětlovačem) vlasy na celé hlavě. Místy je vidět, že původní barva lehce odrůstá. Červená je aplikovaná na světlou barvu, proto je tak výrazná. Tipovala bych ji na barevné tužidlo (nejrychlejší způsob – nanáší se na suché nebo mokré vlasy) nebo obarvení (přelivem, permanentní barvou nebo tónovacím šamponem).

anonym

V prvé řadě bys měl vložit užitečnější odkaz na jpg.

verunka483

Nechápu jak někdo neumí vložit odkaz. Jak asi máme z toho tvého „odkazu“ něco vyčíst?!

hanny 2

Vidím to jak hanulka a terry.