Džuls

Neviete niekto názov tejto pesničky?

Ľudia, pomôžte! 🙂 Neviete jak sa volá táto pesnička??? Ide tam len tak v pozadí, tak dúfam, že na to prídete:-) Postup: 1.) kliknite na tento odkaz: http://video.mar­kiza.sk/archiv-tv-markiza/bez-servitky/59796

2.) spustite ho

3.) pod videom sa zobrazí také že: Bez servítky 1, Bez sevítky 2, Bez servítky 3

4.) kliknite na Bez servítky 3 a pretočte si video približne na 12:20 a počúvajte… 🙂

Prosím, prosím a vopred ďakujem všetkým, ktorí mi pomôžu, alebo sa o to aspoň pokusia 🙂

Nejlepší odpověď
soudek

já tam slyším Savage garden – To the moon and back

Další odpovědi
Elk

Bohužel se k tomu nemůžu dostat. To,co jste radila spustit má kolem 6 minut, takže by to chtělo napsat přesně – datum vysílání. Pak se možná s tím dá něco dělat.

AndreiRanger

Je to dost mizerně slyšet, ale zkusil bych: Born to Touch Your Feelings (Scorpions).

Elk má to přes 18 minut;-)

chudst

Mate na mysli to, co hraje temer neslysitelne na pozadi? O.O