Anettka

Nevíte prosím někdo, jak se vyměňuje u pračky MINI ROMO časovač?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jak říká Hlada. Jasný, že se ti panel nepodařilo vyndat, je totiž nasunutý a nelze jej vyndat odklopením, ale musíš celým panelem pohnout buď napravo nebo nalevo. Jsou tam takové výstupky, které právě tažením nastranu uvolníš do větší mezery a panel jde vyklopit.

Další odpovědi
Hlada

Stáhnou se knoflíky a vyšroubuje šroubek v pravém horním rohu panelu. Ten se vyklopí a je ke všemu přístup.

Anettka

Takto jsem postupovala, ale potřebuji vyndat celý panel, což se mi bohužel nepodařilo.

Hlada

Panel je nejdřív potřeba posunout doleva, jak píše Raibek.

orwell

Říká se, že když něco nejde, pomůže síla. Kde nepomůže síla, pomůže ještě větší síla. Ale to nedělej! Řekni nějakému šikovnému chlapovi. Oni jsou to sice debilové a kreténi (jak říká moje drahá polovička), ale na tyhle věci jsou přece jenom nejlepším řešením :)

Anettka

Děkuji za radu, ale ten můj chlap mi na to řekl, že to nejde, ať si to udělám sama :D