zjentek

Neví někdo, zda je v některém z českých obchodních řetězců k sehnání ovoce této rostliny?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/L%C3%A1hev­n%C3%ADk_ostnit%C3%BD

Jde o plody zvané guanabana, neboli soursop, neboli graviola.

Nejlepší odpověď
annas

Asi těžko, protože se tyto plody špatně přepravují.

Ale užívala jsem graviolu = annnonu jako kapky. Tato léčivka se musí užívat jen jako sólo, s ničím jiným se nesnese. Ale musela jsem dávkování ukončit. snížovala mně příliš tlak. Teď jste mně ji připomněl.

Prodává se i jako čaj., nebo květina na pěstování., nebo 100 %´šťáva.

Další odpovědi
Ametyst

Hm, pěkné! Bohužel jsem to nikdy na vlastní oči neviděla. Také to začnu hledat, díky!

zjentek

Ametyst: Hm, pěkné! Ale taky sem na web TŘEBA PŘIJDE někdo, kdo se s těmito plody někde živě setkal, díky! (;

Ametyst

Já psala Díky tobě za inspiraci, tak se nečil.

zjentek

A copak se čílím?