brillant

Neví někdo zda bude od příštího roku (2014) zpoplatněna dálnice D3 i pro vozidla do 3,5 t ?

Doplňuji:
Nějaké bližší informace nikdo asi nemá

Nejlepší odpověď
anonym

Od 1.1.2014 určitě ne – zpoplatnění je podmíněno úplným dokončením ´táborského´ obchvatu, ovšem během roku 2014 ke zpoplatnění dojít může (spíše po pololetí, dříve to pravděpodobně nestihnou).

Další odpovědi
zjentek

zpoplatní to pravděpodobně hned, jak budou moci http://cs.wiki­pedia.org/wiki/D%C3%A1ln­ice_D3
obecně v tomto ekonomickém systému neexistuje mnoho produktů a služeb, za které by se mohlo platit penězi a přesto neplatí

kablik

na ministerstvu dopravy budou vědět víc než tady…