bolak

Neví někdo proč mi pořád mizej otázky? Začínám si myslet že tu někdo nemá rád fyziku…

Já sice chápu, že kdo maže, ten jede, ale prosím toho kdo to dělá, nechť už dnes nejezdí…
Doplňuji:
Jak otázka? Ony už byly tři. Já sem si prve myslel, že je to tím pudlem, protože původní otázka zněla:

„Jakej průměr by musel mít balonek naplněnej heliem, aby nadzvihnul čtyřkilovýho pudla?“

Jenomže pak mi ji smazali, tak jem dal další:

Jakej průměr by musel mít balonek naplněnej heliem, aby nadzvihnul čtyřkilové závaží? (ve tvaru pudla)

a tu mi smazali taky, a tam šlo čistě jen o fyziku, takže tím pudlem to bejt nemůže. Ale napadlo mě, že ta osoba má problém s tím že to závaží má tvar pudlového charakteru, nicméně když byla odstraněna i třetí otázka:

"Jakej průměr by musel mít balonek naplněnej heliem, aby nadzvihnul čtyřkilové závaží úplně standartního tvaru…

…které žádným způsobem nepřipomíná pudla?"

..tak už nevím co si mám o tom myslet…

Nejlepší odpověď
briketka10

na toho pudla si pamatuju chtěla jsem odpovědět a už jsem ho pak neviděla a ty další už vůbec ne :(
to ať se stydí kdo je smazal !!

Další odpovědi
arygnoc

no na toho pudla som odpovedal a zrazu mi to oznámilo, že otázka zmizla.

Ja to nie som.

vlk samotař

Já to nejsem chtěl jsem ti odpovědět,ale otázka už byla smazaná

aramah

Bolak je to možny?
Přiběhla jsem a fakt nechtíc jsem zavadila a byla fuč:(
Až jsem se lekla, jen jsem se dotkla myší,pokud jsem za to zodpovědná tak se ti moc omlouvám ale víš že nejsem mazal :(
No a pokud za to nemůžu, tak ať se přizná ten který to vymazal ať můžu v lkidu spát…
:((
Doplňuji:
Tři? Tak to ne ,stalo se to jen jednou a dala bych si nejraději přes h…u

anonym

Pred 50 rokmi, by táto otázka bola úplne jasne zakázaná, veď určite išlo o imperialistický balón západnej rozviedky so špionážnou aparatúrou. To treba odstrániť.
Dnes je to možno pomsta „žáčika-nezbedníčka“, ktorý z takejto otázky na fyzike dostal nedostatočnú – po slovensky: guľu
PS. aký priemer mal? aký mal obsah hélia?

Damiana

Že by konečně jádro pudla?
(Jo a já nemažu, protože se bavím. Čestně. 🙂

Sůwa

Já jsem neodpovídala jen proto, že jsem odpověď neznala. Taky se mi zdálo, že 4 kg pro pudla je dost málo, když můj kocour váží 5 kg, ale mazat? Je tu jeden takový, kterému zřejmě dělá mazání radost a měl by se poohlédnout po důstojnějším prostředí, kde nebude třeba mazat, ledaže odtamtud pomaže sám, protože ho vymažou 🙂.

terry

Někdo možná ví 🙂