Janny025

Nepozná někdo starou hru do konzole podle popisu níže?

Shanim jednu hru na starou konzolu jeste s joysticky. V te hre slo o to, ze panacek skakal na placky a podnim byla voda. Kdyz spadl do vody, musel hrac znova stavet domecek asi pro psa. Psa vzdy musel preskocit, aby se dostal do domku. Dekuji predem za nazev nebo stranku hry, kde ji najdu.

Odpovědi
dubraro

Mohlo by to být něco ze série Super Mario. Ale takových her je obrovské množství, na internetu jsou jich velké sbírky. Zkus začít hledat googlem pojem „retrogames“.