p-e-t

Neví někdo název písničky? :)

Někde jsem slyšel jednu písničku přijde mi to jako tkaova ta kravinka ale mě se to líbilo zpívalo se v ní něco jako: mek, mek, mek kočka…mek mek mek intoš" a takhle nějak no neví někdo prosím?

Nejlepší odpověď
beer

Je téměř nekonečná a jenuje se to Old McDonald nebo Strýček Donald)) Jo, a znám i slova:

Old McDonald chajdu měl, hia hia hou.
A v té chajdě kozu měl, hia hia hou.
Koza mek sem,koza mek tam,sem mek tam mek všude mek,
Old McDonald chajdu měl, hia hia hou.
A v té chajdě krávu měl, hia hia hou.
Kráva bů sem,kráva bů tam,sembů tam bů všude bů,koza mek sem,koza mek tam,sem mek tam mek všude mek,
Old McDonald chajdu měl, hia hia hou.
A v té chajdě pejska… pak ptáčka atd..
Ptáček píp…pejsek haf…kráva bů…koza mek…

No a přidávají se všeliká zvířata, třeba i ryba (ta se ukazuje) a zpívá tak dlouho, dokud někdo pořadí zvířat nepoplete ))
Pravidla jsou u toho ale různá toto byla jakási naše varianta a začínalo se vždy tou kozou, poněvadž na konci bylo vždy to ‚..sem mek,tam mek,všude mek,Old Mc..‘, takže ty „meky“ na sebe pěkně navazovaly ))
Melodie+video:
http://www.you­tube.com/watch?v=7_mol6B­9z00