dodole

Neví někdo kolik stojí nový procesor? Jen cca

Dobrý den.Mám strašně pomalý PC a doufám,že na jednu hru (Metin2) bude stačit nový procesor.Nebo snad ne?.Jestli někdo hraje tuhle hru.Poraďte co na to potřebuji za věc do počítače. odkaz na hru je www.metin2.cz a hrajte to též je to skvělá hra.Pokud by to nebylo procesorem.Prosím napište co by to chtělo a kolik by to stálo klidně jen cca .Když zapnu PC nabíhá mi asi 15 minut.A Metin se mi otevírá asi 10 minut.Potom mi ještě jednou se zavře a vyleze tabulka (detcted_speed­hack_) Přitom žádný hack nepoužívám.Prosím vás o radu.Tuhle hru miluji ,ale když mám pomalý pc nedá se to hrát .Děkuji předem za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
tyrox

Čau Metin2 jsem hrál ,ale nevzalo mě to.Jsem spíše pro hraní Lineage 2 také je to Japonská nebo Čínská hra jen trochu větší a hranější.Takže k tomu procesoru ,doporučuji něco okolo 3 Ghz stačí jen jednojádrový procesor a Metin by ti měl naskočit rychleji ,ale není to jen díky procesoru ,ale také si kup pamět RAM to zvyšuje rychlost také dost.To by bylo asi tak vše ,tady máš odkaz na jeden procesor ,který je za dobrou cenu a na Metin 2 stačil ,víc nepomůžu a přeju úspěchy ve hraní Metinu 2 .Tento je za slušnou cenu a už je trošku lepší http://www.al­za.cz/proceso­ry/amd-athlon-ii-x2-250-d153958.htm

Další odpovědi
Hlada

Pomalý počítač nemusí způsobovat jen procesor. Aby bylo možné konkrétně odpovědět, musel bys napsat typy všech komponent včetně zdroje. Upgrade PC je běžná věc, nejspíš to půjde, jestli ale nemáš zkušenosti, nech si poradit v servisu nebo na nějakých fórech, abys neutratil peníze zbytečně. Zjisti si z manuálů, Everestu nebo PC Wizardu typy komponent a pak se můžeme bavit konkrétně. Z hlediska výkonu potřebného ke hře by ti mohli dobře poradit ve fóru CzTorrentu.

blesk26

Bojím se, že to nebudeš mít tak jednoduché.

Procesor, který by to podle mě utáhl, se dá koupit už kolem tisícovky, ale záleží jestli máš intel nebo amd, jaký máš socket apod … ale taky asi záleží na grafické kartě. Museli bychom vědět co máš přesně za počítač.

Nicméně pokud máš počítač starší, určitě nepujde koupit jenom procesor. Technologie se mění a většinou tak každé dva roky, pokud chceš dokoupit něco do počítače, musíš koupit celý nový, protože už třeba neseženeš procesor s daným socketem nebo podobně, prostě to do sebe nepasuje :)

Pokud tomuhle nerozumíš, poraď se s někým, kdo tomu rozumí a kdo se na ten počítač může podívat, aby zjistil, co tam máš :)

Děda Louda

Cenu určuje obchodník.