Šábr

Neví někdo, kdo je výrobcem domácího grilu – Gril ROHNSON R-250?

Podle návodu jsem zapnul gril na max. teplotu na dobu 10 minut. Po vychladnutí jsem chtěl gril rozložit, ale spodní část na odkapávání byla zalita roztaveným plastem, tak že nešla vyjmout.

Odpovědi
annas

Rohnson je značka, klterá patří firmě Rohnson v Řecklu.
Výhradním dovozcem elektrospotřebičů značky Rohnson, je společnost Electra Trade, která byla založena v roce 2002 v Praze .

https://rohnson­.cz/o-nas/

Pokud chcete gril reklamovat, l je třeba se obrátit na prodejce, u něhož jste gril koupila.