nevi nekdo,kde se daji koupit vlajecky s prisavkama na skla u auta?

Odpovědi
Rocker

Třeba v tescu,mají je teď všude

Hanač

Na internetu nebo nekde v kamenym obchudku pro fandy a nebo v auto doplncích a benzínkách.

Zdroj: http://fotbalo­vyraj.cz/index­.php?main_page=in­dex&cPath=70

franku

I v Lidlu v krabici s pivem a s různými pochutinami za 99kč.

venkovan

Že by se opět v případě, že hokejisté vyhrávají projevila touha přiznat se k národu?
ono koupit se dá lecos, ale kam to do auta dát. Jedině do nějakých bočních oken, jinak na čelní a zadní je to špatná volba kvůli silničním kontrolám.