slevin

nevi nekdo,kde se daji koupit nejake magnety,rozmer,tak 5×5cm a sirka cca 2cm?

Odpovědi
mosoj

Člověče já hledám magnetickou sirku a ty ani nevíš jestli myslíš šířku nebo tloušťku.

Raven81

Magnety se dají koupit v nejrůznějších e-shopech. Ale pokud potřebuješ jen jeden, možná si zkus magnet získat třeba ze starého hard disku či reproduktoru. Tady je pěkný článek, kde se všude dají silné magnety získat zdarma
http://www.mag­neticportal.cz/za­jimavosti-z-magnetismu/sest-tipu-odkud-ziskat-silne-magnety-zdarma