Rommart

Neví někdo kde by se dal objednat Prodloužovací kabel Mini Usb?

Zkoušel jsem se ptát všude ve svém okolí, leč nikdo mi nebyl schopen poradit, sháním prodlužovací kabel (samec+samice) Mini usb.Aspoň 1m dlouhý. Díky za pomoc.

Nejlepší odpověď
gecco

Na netu bez problému

Ve tvém okolí ale nevím – netuším, jestli to „okolí“ zahrnuje střední Čechy, střední Moravu a nebo třeba střední Afriku či Asii…
😉

Další odpovědi
cochee

http://usb-kabely.heureka­.cz/delock-82667-usb-2_0-kabel-prodluzovaci-kabel-mini-b-m-mini-b-f-1m/

jáára: jak jeden kabel dlouhej? To je prodlužka, žádná redukce, copak ty když kupuješ zařízení s USB mini kabelem (a nejen jím), tak máš možnost si vybrat, jak bude ten kabel dlouhý?

postcd

já obvykle kupuji kabely a další elektrověci v číně přes:
buyincoins.com
dx.com

doprava zdarma při ceně do 20usd se neplatí daň ani clo

hledej:
mini usb cable extension

cena od cca 50Kč

jáára

můžu se zeptat k čemu to má být? proč si nekoupíš jeden kabel „dlouhej“? vyjde určitě levnější než taková skoro redukce…