Tlaky

Neví někdo,jestli se dá sehnat film Den poté/ale ne ten,který jde dnes v TV/?Šlo tam o dobu po jaderné válce.

Nejlepší odpověď
Rocker

Našel jsem ho na Uložto,je to ten z roku 1983

Další odpovědi
žolik

Já ho měla originál,jenomže už dneska se na to nedá dívat,nedá se to aní přetočit.

Zdroj: žolík

tom004

Ten film jsem kdysi promítal,ale nepamatuji si,že by byl nabízen,tehdy ještě na VHS kazetách,ani později na DVD.Jestli myslíme stejný,tak tenhle začíná,po pár minutách úvodního děje,otevíráním raketových sil,a lidé se dívají,jak jim třeba „za barákem“ vylétají rakety.Začátek světového jaderného konfliktu.Ale mohl mi jeho prodej uniknout.