☺♥Jana ♥☺

Neví někdo, jestli bude 5. série Upířích deníků někdy ještě s českým dabingem?

Nevíte, jestli bude 5. série Upířích Deníků někdy ještě s českým dabingem? Všechny 4 série v dabingu jsou, a tak se chci zeptat, jestli vůbec někdy ještě bude 5. – 8. série s českým dabingem. Díky za odpověď.

Odpovědi
Anikitos

Ano bude, ale až později.

Nejsem si jistý, ale mě by spíš zajímalo jestli bude někdy v češtině The
originals.. :/