matykakh

Neví někdo, jak vznikl ptakopysk Perry? Normálně se vylíhnul, byl nějak vytvořen, nebo byl jen vycvičen?

Phineas a Ferb-Perry

Nejlepší odpověď
annas

„Ptakopysk Perry alias Agent P – je domácí mazlíček Phinease a Ferba. Ve skutečnosti však je tajný agent (agent P), který pracuje v organizaci O.H.L.A. Jeho posláním je bojovat proti zlému a zákeřnému Dr. Dutošvarcovi, který stále vymýšlí různé plány, jak ovládnout svět (nebo alespoň jejich stát). Na začátku každého dílu chytí Perryho do pasti a vypráví mu příběh ze svého dětství a proč musí ovládnout jejich stát. Perry se však z pasti dostane a nastává souboj dobra se zlem. Perry Dutošvarce porazí, zmaří mu jeho plány a odlétá tryskovým batohem. „Proklínám tě, ptakopysku Perry!!!“, volá za ním Dutošvarc na konci každého dílu. “

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Phineas_a_Fer­b#Ptakopysk_Pe­rry

Jak vznikl a více podrobností si můžete přečíst v odkazu.

https://en.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Perry_the_Pla­typus

Perry byl vytvořený podle ptakopysků kvůli pozoruhodnému vzhledu zvířete a nedostatečnému poznání zvířete na veřejnosti, autorům umožnilo vymyslet něco o neznámém druhu. Kritické přijetí charakteru od profesionálů i fanoušků bylo značně pozitivní.

Stejně jako ostatní postavy seriálu byl i Perry strukturován v jednoduchém stylu, aby jej mohli mladí diváci snadno nakreslit
.
V souladu s obecným návrhovým schématem show je Perry vytvořený z geometrických tvarů ve stylu připomínajícím Tex Averyho .

Povenmire používá různé styly designu pro kreslení Perryho v závislosti na tom, jak je zobrazen.

Když je Perry zobrazen jako domácký a bezduchý mazlíček, Povenmire začíná čtvercem ve tvaru bochníku chleba. Poté nakreslí přední nohy a nohy, než nakreslí víc, vše nastavené v určitém úhlu.

Povenmire pak nakreslí jeho oční bulvy, které se nikdy na nic nesoustředí a v oslnivém pohledu směřují jako by opačným směrem. Uzavírá postavu přidáním zadních nohou, ocasu, vlasů a nakonec vše vybarví. atd.