kokos.cz

Neví někdo jak vyrobit detektor kovů?

dobrý den, neví někdo jak vyrobit detektor kovů ? dekuji za odpoved.

Stačilo se podívat do archivu.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-vyrobit-vlastni-detektor-kovu

Nejlepší odpověď
Edison

Sice nevím, proč to vyrábět, když trh je bohatý na kvalitnější věci a bez starostí, ale budiž. UTFG: https://www.go­ogle.com/sear­ch?newwindow=1&hl=cs&­biw=1280&bih=716&si­te=imghp&tbm=is­ch&sa=1&ei=3c9UW739HM­PGwALnkYeABg&q=de­tektor+kov%C5%A­F+schema&oq=de­tektor+kov%C5%A­F+schema&gs_l=im­g.3...2511.4012­.0.5246.7.5.0­.2.2.0.318.680­.3j1j0j1.5.0.­...0...1c.1.64­.img..0.4.460­...0j0i30k1j0i­5i30k1j0i24k1­.0.X1_iB8W4BZM

Další odpovědi
aliendrone

Detektor kovů je široký pojem. Jde pouze o primitivní hledání drátů ve zdi nebo značně sofistiované zařízení, která se používají k mrcasení? (mazálku neinteligentní – toto není nadávka, je to ODBORNÝ TERMÍN z branže lovců pokladů, kdybys chtěl zase „úřadovat“) :(

Každopádně google > detektor kovů schema > VYHLEDAT! ;) :D :D

aliendrone

Kurňa Edisone, ty mě nenecháš ani vyvenčit sakra! :D :D :D

Edison

Soríííí… Hluboce se omlouvám a stydím… 😁

aliendrone

A ještě si myslíš, že tomu uvěřím… no TOTO!!! Koukám, žes pochytil pěkné móresy od Keplera nebo co! :D :D :D

Ale máte hoši smůlu, protože Aliendrone JE NEJKRÁSNĚJŠÍ, tak se s tímu už sakra smiřte! ;) :D :D

Edison

Ne, já nic nepochytil.. Ač se to nezdá, je to moje podoba… A krása Ti ale k ničemu závratnému nepomůže. Leda bys k tomu byl ještě pěkně stavěná mladá ženská… 😁

aliendrone

JSEM ALIENDRONE!!! Co proti tomu je ženská? ;) :D

Edison

Když to sem napíšu, tak mě při nejmenším vyhoděj… nebo zavřou… co já vim… 😁