lady-lejdynka

Neví někdo, jak postavit restauraci na zahradě??

Chci si ověřit, jak se staví restaurace na zahradě,budu vám moc vděčná za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
radulin01

To vím úplně přesně.Stačí bečka a pár laviček.

Další odpovědi
fortin

Nejprve budete potřebovat souhlas sousedů. Na přesnou odpověď ještě počkejte.

elektrikář

Potřebujete stavební povolení pokud chcete stavět nový objekt. Přívod vody, přípojku elektřiny a kanalizaci.Na restaurace se vztahuje několik hygienyckých předpisů.Záchod pro pány, dámy, personál Víc informací ziskáte na hygyeně, stavebním a živnostenském od­boru