matykakh

Neví někdo jak je možné že se mi po restartu mobilu vymazali aplikace z sd karty? Vymazala se mi složka Android

Taky se mi někdy stává: https://www.go­ogle.com/amp/s/the­droidguy.com/how-to-fix-huawei-y6-pro-black-screen-of-death-issue-1107137/amp

Že se mi objeví tabulka your phone fails to boot
Reboot
Reset
Backup
Toto se mi tam objeví
Děkuji za odpovědi

Odpovědi
da ny

Ano, nevím 😁
Zkuste se poptat, zda někdo ví…

anonym

Ahoj matykakh, měl jsem úplně stejný telefon a tohle mi to myslím 2× udělalo, dal jsem reboot (restartovat) a vše bylo zase v pořádku, ale nesmazali se mi aplikace, možná to může být tím, že jsi v android recovery zvolil možnost recovery a tím obnovil telefon do továrního nastavení.