Thomas358697

Jak dlouho vydrží vodka smíchaná s jablečným džusem?

Nevi nekdo jak dlouho vydrzi vodka smichana s dzusem? V pomeru cca 1:1, vodka ma 42% a bylo ji 0,5 dzus byl jablecny100%

Potrebuji vedet jak dlouho to vydrzi smichane dohromady predem dekuji za odpoved

Odpovědi
Kepler

Bez obav, alkohol je dokonalý konzervant. Jinak bych pro „long drink“ doporučoval poměř spíše 1:3, maximálně 1:2. Ale u mně by to moc dlouho nevydželo 🙂

cochee

Tak to vím se stoprocentní jistotou. Vydrží tak dlouho, dokud ji někdo nevypije.

Arne1

Mně by to asi moc dlouho nevydrželo , pokud bych to teda měl na dosah.