Avatar uživatele
ven.cik

Neví někdo co to může být ?

Mám exterák už asi 3 roky, poslední dobou mi vydává divný zvuky když pracuje, takový kousání nebo dření, někdy mi chcípne a nechce se probudit, ale to bude tím jak ho pořád používám, ted sem si zálohoval data a budu ho formátovat, myslíte že to nějak tomu disku pomůže ? Důležitý data si nechám radši na HDD ale na ten exterák bych si chtěl dát filmy, aby to nezabíralo takovýho místa…Myslíte když ho budu mít odpojenej a jen někdy ho zapojím, třeba kvůli tomu filmu, že ještě aspon rok vydrží ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

podivej se na net nejakej nadsenec …nahral zvuky hdd a dal k tomu odpovedi …co snim je a esly se to da spravit atd …nedavno jsem nato narazil …hledej bylo tam toho hafo…treba ti to pomuze..
Doplňuji:
a co pouzit nejakej program treba http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/sprava_dis­ku/hdd-scan/ nemyslim nutne tenhle program on ti napovi esly je hard ok nebo.. uz je v kremikovem nebi nebo se tam brzo dostane

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nikdo Vám tu neporadí, nejlépe uděláte když to vložíte do rukou odborníka (diagnostika hardwaru) jelikož nevíme jak vypadá, nemůžeme udělat zátěžové testy (prozatím 🙂, atp…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Calimë

Nevím co tím přesně myslíš, ale něco takového se mi dělo s notebookem asi před 3-mi měsíci, hodně se mi ntb přehříval (a následně se vypínal), vrčel a „oddychoval“. nakonec jsme ho reklamovali na nefungující větrák. funguje ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet