mosoj

To nevím. Forbes je ale časopis, takže mexická mutace je jeho vydávání v Mexiku. Vždy´t to vyplývá i z textové souvislosti.

Další odpovědi
aliendrone

Nojo, je vidět, že jsi PROTŘELÝ sňatkový unterwassermann, kterému nic neunikne, protože je stále https://youtu­.be/2etN_XDxPJo?t=28 ! Tipnul bych:

  1. automatická oprava textu (nějaké office)
  2. nepozornost autora textu

Blbost (tak VELKOU) bych nepředpokládal, ale víš jak je to s blbostí – jeden nikdy NEVÍ! ;) :D :D

ten který je

Také bych se rád dozvěděl přesnou definici tohoto pojmu.Příběh této dívky mi připomněl jednoho mého spolužáka ještě na základní škole,kterého jsme považovali za blázna a který dokázal vypočítat složité matematické vzorce.Byl předmětem i návštěvy inspektora.který ho zkoušel z matematiky a byl úspěšný.Na rozdíl od této dívenky to ale nikam nedotáhl.Střídavě svůj dnešní život tráví doma a nebo v psychiatrické péči.Škoda.

zjentek

To ten který ryje: No jasně, stačí přehlédnout slovo FORBES a člověk JE V PASTI, to chápu. (;

zjentek

To mosol: To je dobrá hláška pro úču češtiny. Při eventuálním nedostatečném oznámkování diktátu jí můžeš říct, že v něm stejnak vše vyplývá z textové souvislosti a tak o co ji kurnik jde..

aliendrone

+1 :D :D :D

zjentek

No a ne? Co tam teprve nějaké i/y… Je.bat, to vyplývá z textové souvislosti! (;

zjentek

To alien: Asi zklamu, ale obávám se, že o blbosti JÁ nevím ZHOLA NIC! (;(;(;