carda111

Neví někdo co je na popraskané chodidla a ruce…?

Nejlepší odpověď
dědapetr

SCHOLL krém na rozpraskané paty 60 ml 10014733,Pedik krém na nohy se včelím voskem 100 ml,Medical Care Foot Salicylový lůj 12g,ALLGA SAN kosodřevinový krém na nohy 90 ml,SCHOLL Krém na rozpraskané paty s Keratinem 60ml,PEO regenerující krém na rozpraskané paty 100 ml,Burgit Pemza na ztvrdlou pokožku 0017,Ozalin levandulový krém na ztvrd.kůži 50g,EUCERIN UREA 10% Krém na nohy pro extra suchou pokožku 100 ml 63300.

Další odpovědi
anonym

V lekarne poradi nejlepe . Urcite tam neco budou mit. -iv-

chudst

Ja pouzivam Indulonu, krasne promasti ruce, pokud to mate popraskane napriklad po nejake ture nebo praci. Mate-li s tim dlouhodobejsi problem, poradte se v lekarne, nebo se obratte na lekare.

Susenka99

Já znám akorát Solvinu. Ale ta je na hodně špinavý ruce když ta špína nejděe umejt. :)

Terryle

Hodně promazávat – pravidelně. Ideálně po koupeli, když je kůže změkčená a líp mastnotu nasává. Mně na popraskanou tvrdou kůži kolem nehtů na rukách pomáhá občas ponořit ruce do misky olivovýho oleje (toho nejlevnějšího). Pustím si u toho jeden díl MASHe, dvacet minut si koupu prsty a pak to fakt je poznat…
Nebo si je dobře namazat (buď tím olejem, nebo je dobrá i obyčejná indulona) a ruce dát do gumovejch rukavic, nohy do igelitovejch pytlíků a pak do ponožek… a nechat v tom nějakou dobu. Mnohem líp se to vstřebává.

BandiOl

Pokud nepracujete s vysušujícími chem. prostředky, pak se jedná o vnitřní problém. Krémy a pod. to pouze maskují, možná dají dohromady kůži, ale problém se neodstranil.
Možná stačí v jídelníčku více B vitaminu, nebo je vhodné každý den 1 lžíci panenského oleje (nejlépe chutná v salátech).
Nebo najít schopného lékaře, který objeví problém.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi