Belatrix

Neví náhodou prosím někdo kolem jaké hodnoty se mohou pohybovat platy bachařů?

Ptám se jen tak ze zajímavosti, slyšela jsem mnoho verzí, ale nejsem si jistá ani jednou. Vím, že je mi tato informace vcelku k ničemu, ale zvědavost je zvědavost ;) Děkuji předem.
Doplňuji:
Aha..tak děkuju, ale přitom jsem dost zaražená protože jsem nejednou slyšela, že mají i kolem 30 tis. Ale asi tyto informace byly mylné ;)

Nejlepší odpověď
fcoop

Zařazení Ostatní pracovníci vězeňské služby
Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
IČ 00212423
Provoz Jednosměnný provoz
Pracovni vztah Pracovní poměr
Mzda 18000 Kč
Pracoviště Vězeňská služba České republiky – Věznice Jiřice

28922 Jiřice

Ty údaje nejsou tajné,když se to dá najít během cca 3. minut.
Doplňuji:
Volná místa – Ostatní pracovníci vězeňské služby – DOZORCE;
Ostatní pracovníci vězeňské služby Sokolov 18.780 Kč 24. 2. 2012

Další odpovědi
suaeda

Jenom doplním. Dozorci ve věznicích mohou být buď zaměstnanci zaměstnaní na základě zákoníku práce, nebo příslušníci přijatí do služebního poměru na základě příslušného zákona.