SickBreed

Nevhodný obsah stránek

V případě, že populární herní portál s neomezeným věkovým přístupem vystavuje recenzi na hru která má věkový limit 3+ a autor této recenze v ní využívá explicitní mluvu a slova jako je píchání, zoofilie a incest ve vulgárním kontextu, lze tento případ nějak napadnout, třeba právně, nebo je vše v mezích zákona?

Ohrožení mravní výchovy tohle neřeší, existuje nějaký jiný zákon?

Odpovědi
anonym

pokud na tu hru je potřeba potvrdit tlačítkem text, že mi je 18+, tak je to v pořádku. Pokud to bude hrát, jsou odpovědní rodiče. Je to paradox, sexuálně lze žít od 15, ale eročasáky apod. od 18+