Avatar uživatele
redy

Nevěstě bylo na svatbě 91 let, ženich byl ještě o dost starší. Co říkáte vdát se nebo ženit v tomto věku?

zdroj:novinky
Co říkáte vdát se nebo ženit v tomto věku 🙂
Já jim to přeju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, pusinka50, briketka10, anonym, Agneta, gecco, zzzlatokopka před 3209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odkaz na článeik
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/372317-neveste-bylo-na-svatbe-91-let-zenich-byl-jeste-o-dost-starsi.html

„Své „ano“ si v sobotu řekli ve městě Eastbourne na východě Anglie. Stali se tak podle místních médií nejstaršími novomanželi na světě“.

Hlavně aby si ve zdraví ještě nějaký ten rok užili. Jen oni vědí, proč se tak rozhodli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rommart

Láska kvete v každém věku.

Doplňuji:
Proč néé??

Upravil/a: Rommart

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

At si užijí krásnou svatební noc a provází je štěstí.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Inu, buď žijí sami a mají se tak opravdu rádi. Nebo v tomto životním kroku hrají roli i jejich děti a vnuci, a když se mají novomanželé tak rádi, přejí si, pakliže mají nějaký majetek, aby se děti po jejich smrti dělily rovným dílem a byly zaopatřeni.
Do toho nikdo nevidí.
Já ale rozhodně přeji starým lidem, kteří svůj život ještě nevzdávají a chtějí si užít každý svůj společný den, jako by byl poslední.:-)

Přicházím do styku i se starými lidmi a je mi velmi líto, když slyším, že už jsou staří, že je jim 70 let a přejí si dožít svůj život úplně v klidu a bez nových motivací. Snad 70 let ještě není takový věk, aby člověk úplně rezignoval na život a čekal už jen, až zemře? Fandím moc starým lidem, kteří na život ještě nerezignovali.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

myslím,že se nechtěli brát-oni museli. Já jim to přeju 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Rozhodně jim to přeju – možná už vědí (vzhledem k věku), co chtějí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě jim to přeju,vdyť jsme tady na tom světě jen jednou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek