Akko

Nevera,ztrata duvery,deprese

Jsme zamilovani.Vim,ze moje laska si potaji pise SMS s byvalym pritelem.Ktery ma deprese.I s te­lefonem sla na WC,abych ji neslysel.Jsem nervozni a neklidny.Nevim,jak to mam resit.

Nejlepší odpověď
tom004

Rozajdi se s ní a najdi jinou.Jinak si na nejlepší cestě dostat se na druhou stranu telefonu a bude ti potají volat někdo jiný.A nebo si to musíš nějak „rozumově“ zdůvodnit a zůstat.

Další odpovědi
poa.li

Promluvte si o tom. K bývalým partnerům míváme pocit zodpovednosti. Myslím, že o něho má strach a jestli má deprese, tak si myslí, že k tomu přispěla i ona. Třeba to před Tebou tají, protože si myslí, že by Ti to vadilo a víc za tím není…