georgia

nevěra v manželství

Utužuje manželský vztah,nevěra?A když ano-tak po jak dlouhé době manželství,začít být nevěrná

Nejlepší odpověď
johny.bello

Nevěru v manželství svý způsobem odsuzuji protože do manželství by měli dva lidé vstoupit s tím že s dotyčným chtějí být do konce života a být mu věrní. Proto by si měli lidi manželství hodně promyslet a myslet na to že pokud už se vdám/ožením měl bych být věrný jen jednomu člověku. Asi si to hodně lidí neuvědomuje, bere manželství na lehkou váhu když jsou pak sobě nevěrní. Poslední dobou slýchám často o nevěře mezi manželi tak se ptám proč se pak berou když se záhy na to podvádí?

Další odpovědi
Klarisa

V některých případech ano,ale myslím se,že by měla být v manželství věrnost.Nevěru odsuzuji.

panenka

říká se že ano ale já osobně ju ráda nemám.rači bych doporučila si s partnerem o tom pohovořit

afro.minerva

Pokud považujete svého manžela současně za svého životního partnera a současně přítele, tak přece nebudete nevěrná. To potom znamená, že si svého partnera vlastně nevážíte a vlastně pro něho nemáte žádnou hodnotu.

Nuk nuk

Nevěra ještě žádné manželství neutužila.Naopak nevěra ničí důvěru, která je v manželském vztahu jedním z nejdůležitějších faktorů. Bez důvěry nemá žádné manželství šanci fungovat.
Maximálně jej může utužit určité – nazvala bych to „pokání“, ale to je takový příliš nesekulární výraz, zkrátka „uvědomění si“, že jsem udělal/a chybu, jestliže jsem byl/a nevěrný/á – ale po něm by už žádná nevěra nesměla následovat a bylo by znova třeba vybudovat ztracenou důvěru, což není vždycky možné.

bond73

Nikdy jsem neslysel o tom,ue by mela nevera utuzovaz manzelstvi,a vy sama si myslite,ze to tak je.Pokud se opravdu domnivate,ze by vam to zlepsilo manzelstvi – tak do toho.Ale asi to beru z toho muzkeho pohledu a neumim to dobre zhodnotit,jeste to dukladne zvazte,protoze nasledky mohou byt i negativni a vec se jiz neda vratit zpet.