zip

Nevedel jsem ze prodavajici pojisteni zrusil.Jinak to vim i bez Vas,ze pojistku musim mit,ale na to jsem se neptal!!!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak dobře. Vše půjde na tvoje triko. Cokoli se bude platit, půjde za tebou. Jinak by to šlo z ručení.

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/224003-zmasakroval-autem-cyklistku-a-ze-sebe-udelal-dozivotniho-dluznika.html

Tohle si pozorně přečti.

Další odpovědi
venkovan

Prodávající povinné ručení musí zrušit ke dni kdy auto změnilo majitele. Není přenosné.