fcoop

Nevěděl by někdo, o co jde, a co s tím?

Nelze nainstalovat čerstvý Microsoft Security Essentials Client Update Package – KB2691905, Došlo k neznámé chybě Kód 8004FF83.

K tomuhle „sdělení“ jsem se dost pracně dopachtil – a tím jsem skončil,při hledání řešení jsem se dostal i na stránky psané čínsky.
Neznáte někdo odpověď?

Odpovědi
Michal Kole

Ono by možná bylo lepší MSE odinstalovat, vymazat bordel a znova nainstalovat.

Asi budeš mít v systému další antivir nebo program podobný, který zabránil přepsat systémovou službu a proto to nejde.

Význam chyby jsem nehledal. napsal jsem jen co si myslím, že to může být. Dle svcýh zkušeností.

Mě se 4 nainstalovala bezproblémů.