Nevede si někdo statistiku odpovědí, co se týká rychlosti odpovědi jednotlivých uživatelů?

Někdy mám pocit, že se otázka ještě ani neobjevila a už je tam odpověď 😁
Neví někdo, který odpovídající uživatel je statisticky nejrychlejší?

Nejlepší odpověď
anonym

Zrovna já, když vidím právě vloženou otázku odpovím zrovna co mne napadne a statistiku, jak píšeš si nevedu. Proč taky.

Další odpovědi
gecco

Zkus se obrátit na Admina – jestli ti takovou statistiku z DB vyjede…
😉

zjentek

někdy má otázka na sobě nabalenejch tak 4 až 7 odpovědí, ještě než „naskočila“ ..je to trapné. Statisticky nejpomalejší jsem tady já, bo hraju fér.