Vašek123

Nevadí že mám doma na pc Windows 8 enterprise? Není rychlejší Windows 8 home premium? Jaké to má výhody a nevýhody?

Nejlepší odpověď
www

To co máš doma je hlavně pro profíky a ty to (promiň) dle tvého dotazu ani využít neumíš.
Máš to, tak s tím pracuj jak potřebuješ a nezkoumej zbytečnosti.
Názor
Doplňuji:
Edit: ..pro podniky..

Další odpovědi
anonym

pro tebe je to naprosto jedno a to same, liší se to funkcemi které nikdy nepoužiješ (přihlašování do podnikové domény, apod)

www

Vše, co potřebujete vědět o licencích a
užívání Windows 8
Výše uvedené dej do Google a uvidíš základní rozdíly mezi Win8 (Živě.cz)