Nevadí vám, že to tu trochu pustne, když byla poslední novinka na Odpovědi.cz už 11. 2. 2017?

Viz: 11.02.2017 – Všechny kvalitní otázky a odpovědi si zaslouží ohodnotit

Osobně by mě stačila i nějaká drobnost. To prostě potěší, než když se pět měsíců už nic neděje. :) Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hlavně, že funguje web sám o sobě a jde se ptát a odpovídat.

Přemíra novinek a stále nové úpravy by bylo spíše na škodu. Tím ale neříkám, že by to ještě nějaké úpravy nechtělo. Nejvíc mi chybí absence smajlíků a širší textové možnosti: vkládání znaků, indexů, zvýraznění písma apod. V tomto směru jsou možnosti chudičké. Vlastně žádné.

Další odpovědi
led

Jiná odpověď.

Dôležitejšie, než novinky je kvalita otázok a odpovedí samotných užívateľov.
Nepozerajme, čo z toho má niekto iný, ale akú kvalitnú odpoveď dostaneme na naše otázky, za prepokladu, že nie sú typu „aké je u vás počasie… čo ste mali na večeru…“ prirodze aj sami sa snažíme kvalitne odpovedať na kvalitné otázky.
Preto pýtajme sa a odpovedajme s heslo:
Stop paškvilu! Pýtajme sa a odpovedajme kvalitne!

PS. Včul premýšľajte, čo ďalej…

autacek

Hlavně, že funguje web sám o sobě a jde se ptát a odpovídat.

zjentek

Stačí až v září. Ať si lidi užívají léto.

Jo, osobně by mně pak stačila taky i jenom nějaká drobnost… aktuálně shcáním vzduchovku. ;).

led

zjentek, ak si pred strelbou zo vzduchovky tri krát rýchlo poviete:
A tie vrabc z toho trnia strnk brnk do trnia a tlesnete ani vzduchovku nepotrebujete

gagaga

a ja ji mam nekde na pude
jednou si ji moji kluci prinesli..a ja:
na co ji mate?
a oni:
na tebe!!

zjentek

No co, Zeman prej bral chleba se sádlem a tlačenku..