Karlos8

Nevadí vám být bosí?

Ještě mě v souvislosti s mojí poslední otázkou
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-vhodny-bejt-ve-skole-naboso
napadla další… Když jsem hrál to školní představení a musel jsem bejt bos, byl to docela zvláštní pocit. Vadilo by vám bejt v podobnejch situacích naboso? Berete to jako nějak ponižující nebo omezující? Stydíte se?

Odpovědi
Honzik.ab

Vůbec by mi to nevadilo. Myslím, že jsem také takhle hrál nějaká představení bos. Jen je potřeba dávat pozor na zimu, protože podlahy nejsou vždy zrovna vytápěné. Takže je potřeba si nechat ponožky někde v zákulisí po ruce. Není to asi dobré plánovat tak, že budu naboso celý den kvůli školnímu představení, tak si ponožky na sebe do školy nebudu brát vůbec. To už teď obzvlášť v podzimních měsících není dobrý nápad.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FXWwH-LTNIk
Myslím ale, že školní představení naboso jsou úplně běžná. Nic nenormálního v tom nevidím a nevím, proč by se za to měl někdo stydět. :)

nyjono

Vůbec ne. Být naboso je úžasný. Je to symbol svobody. A příjemný.

zjentek

Být boss beru svým způsobem jako svobodu.

Kepler

Pro mně je to takové rebelské, osvobozující. Doma jinak nechodím, aspoň brzy poznám, kdy uklidit podlahy 🙂 Takové víčko od piva zaražené do chodidla už moc osvobozující není. Vždycky ta sviňa padne tím zubatým nahoru.