eddicek

Nevadí, nebo vadí špinavé zrcátko při ostření zrcadlovky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

vadí

Silně zašpiněné při ostření vadí. Drobné nečistoty nejsou vidět.

Další odpovědi
mosoj

vadí

Mechanické zrcátko k ničemu jinému neslouží. Takže při ostření vadí, ve výsledku ale ne, protože se při expozici sklopí.

jsemjá

vadí

led

nevadí př živem nahledu

Než sa začnem v ňom obdivovať, zrkadielko radšej utriem, nech v ňom nevyzerám zašlo a doškrabane.
Ak myslíte to vo mechanické vo vnútri fotoaparátu, tam nie je zdroj špiny a vonkajše plochy prístroja udržujem v čistote.

Emefej

Místo kladení otázek už jsi to mohl mít vyčištěné. Ofouknout zrcadlo je práce na 15 sekund.