Kapor

Nevadí ked davam PC často Hibernovat ???

Ja davam PC dost casto Hibernovat. A chcel by som vediet ci to nejako neskodi mojmu PC.

Nejlepší odpověď
Bonifác

Ne neškodí a kdyby ano, tak tuto funkci nebudou do systému dávat. Při hybernaci, se všechno uloží na disk a počítač se vypne, po zapnutí se vše opět obnoví. Zapínání vyjde časově na stejno jako normální zapnutí. Pokud máte něco rozpracované a nebudete odpojovat počítač od zdroje, tak bych spíše používal „uspat“.