dust8

Neutíká ten život nějak rychle, či je to jen známka stárnutí?

Nejlepší odpověď
Filip84

Těžko říct. Čas je, svým způsobem, objektivní, ale jeho vnímání silně subjektivní. 🙂

Mně to teď přijde naopak, co marodím s tím kolenem. Už chodím, i na kole jezdím, ale pořád mám – konečně – čas se věnovat ve větší míře tomu, co mne baví, takže mi to připadá spíše naopak.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Čím více si život užíváme, tím rychleji utíká. Ale taky mi to tak přijde, že čím je člověk starší, tím více vnímá tempo času.

Ametyst

Neutíká, jenom ty změny k horšímu nabraly rychlost.

aliendrone

S postupujícím věkem se čas subjektivně zrychluje. Je to dáno schopností mozku vytvářet situační obrazy (jejich počet za sekundu), která se v průběhu života snižuje. Jako harantovi ve škole bylo dopolední vyučování NEKONEČNÉ, dnes je den v cuku letu v trapu. Doufám, že se nedožiji situace jako v tom fóru „JAK vám mohly utéct ŽELVY?!“ „Nevím pane řediteli, prostě bzik, bzik a byly v prdeli!“ ;) :D :D