Veruxxx

Neustále vytápěné byty v domě

Může být nájemník vyhozen za vytápění 2 bytů pod sebou 4× do roka? Může to být bráno jako jeden ze tří možných důvodů pro vyhazov?díky.
Doplňuji:
připomínám, že vytápění vzniká NEDBALOSTÍ nájemníka…

Nejlepší odpověď
Drap

Otázkou je, jak je sepsaná nájemní smlouva a také proč k vytápění dochází. Jestli je to nedbalostí, nebo častými poruchami na instalaci. S vystěhováním to nebude tak snadné, ale náhradu škody, která vám vznikla požadovat můžete.

Další odpovědi
hanulka11

maminku třeba 2× do měsíce vytopili nájemníci nad ní – prý zapomněla dát hadici od pračky do vany-vždy se to řešilo přes pojišťovnu ,/taky to byla nedbalost/..... pak jí mamka poradila, aby si nechala zapojit odpad z pračky rovnou do odpadu a byl klid ,ale trvalo to pěkně dlouho a většinou jak vymalovala tak tu byla potopa znovu ,takže se stále malovalo …
ale že by ho někdo vystěhoval nevím jakou máte jako nájemníci dohodu/ smlouvu /