Nikkol

Neustále se mi na počítači nabízí aktualizace firefoxu.Stále to ignoruji.Co se stane když firefox aktualizovat nebudu?

Nejlepší odpověď
mikiqex

Může se stát, že verze, kterou používáte, bude obsahovat nějakou známou bezpečnostní chybu, které by případný útočník mohl zneužít. Při pohybu na internetu s každým požadavkem totiž prohlížeč odesílá i identifikaci své verze, což lze odchytit.

Na druhou stranu může s aktualizací Firefoxu vzniknout problém s kompatibilitou doplňků, ale ty se při každé aktualizaci buď aktualizují také, nebo se deaktivují.

U prohlížečů často platí, že nová verze bude rychlejší, než ta předchozí. Navíc může obsahovat nové technologie, takže webové stránky se budou vykreslovat lépe.

Další odpovědi
Mapel

Mohou přestat fungovat některé funkce a slabiny které odstranil tvůrce prohlížeče zůstanou.

anonym

Budete mít zastaralou verzi.

anonym

I já jsem aktualizoval Firefox a co se mi nestalo!Měl jsem v liště i odkaz na haluze.cz,po aktualizaci jsem ,jako každý den,kliknul na odkaz a antivir objevil a zlikvidoval nějaký vir.Odkaz jsem smazal a do adresního řádku jsem napsal haluze.cz,ale antivir vůbec vir nezjistil a tak si lámu hlavu,jak je to možné!